Tomasz markowski - uczę myśleć pytaniami
Tomasz Markowski

Wierzę w potencjał ludzi
i potrafię go wydobyć

Każdy człowiek zasługuje,
by poznać smak sukcesu

W życiu dostajesz to,
co wzmacniasz

dlaczego warto pracować ze mną:

Mnóstwo ludzi ma trudności z realizacją swojego potencjału. Jeszcze więcej osób nie wie lub nie wierzy, że go ma. Stoją w miejscu i choć jest im niewygodnie, to nie ruszają stamtąd.

Pracuję w biznesie budowania motywacji do działania i poczucia dumy z samego siebie. Zależy mi na pobudzeniu innych do wzięcia życia we własne ręce zamiast życia na ‘autopilocie’.

Używam zasobów, które czynią realną różnicę:

Ludzie nie wykorzystują swojego ogromnego potencjału. Duża część nawet nie wie, że go posiada. Garstka wspina się na życiowe szczyty. większość stoi w miejscu i szuka winnych swoich niepowodzeń.

15 lat temu otrzymałem pomoc i odkryłem swoje supermoce. Dlatego teraz buduję motywację i poczucie dumy u ludzi takich jak Ty. Mogę Ci pomóc zrezygnować z autopilota i mocno uchwycić stery swojego życia.

Umiem pomagać, bo zbudowałem solidne zasoby:

Doświadczenie trenerskie

Uczyłem i dzieliłem się doświadczeniem podczas konferencji biznesowych lub Toastmasters dla audytoriów od 50 do 600 osób. Pracowałem dla kilkuset...

koncentracja na tobie

Prowadzę warsztaty procesowo. Dochodzimy wspólnie do celu, reagując na potrzeby każdego z osobna. Chociaż czasem wydaje się nierealne, aby potraktować...

kompetencje przywódcze

Zarządzałem przez kilka lat dużym zespołem sprzedażowym, To było kolosalne doświadczenie - zarówno na polu sukcesów, jak i porażek, wpisanych...

ujawnianie potencjału

Większość ludzi uważa, że ich możliwości są ograniczone. Cele, które sobie wyznaczają są pochodną rezultatów, które osiągali do tej pory. W efekcie końcowym....

OD 15 LAT POMAGAM LUDZIOM ODKRYWAĆ ICH POTENCJAŁ
I WSPIERAM W ROZWOJU

Szczęście mnoży się przez podzielenie! Dokładnie tak samo jest z wiedzą i umiejętnościami, którymi dzielę się z Uczestnikami w trakcie warsztatów.

 

Wierzę, że każdy Doradca Klienta może osiągać swoje cele, mieć pożądane efekty w sprzedaży i zbudować trwałe relacje z Klientami. Dlatego pomagam rozwinąć umiejętności prowadzenia pogłębionej analizy potrzeb oraz dialogu, w którym to głównie Klient zabiera głos i udziela kluczowych informacji. Uczę budować przekonywającą argumentację w Twojej ofercie. Pokazuję, jak uniknąć nieporozumień lub nietrafionych ofert. Stworzyłem warsztaty z komunikacji „Myśl Pytaniami” dopasowane do różnych poziomów umiejętności. Przyjąłem formułę wymiany doświadczeń i reagowania na bieżące potrzeby Uczestników.

 

Wiem również, że każdy z nas ma marzenia i w głębi duszy pragnie je realizować. Każdy z nas chce czuć się spełniony i być szczęśliwy na swój własny sposób. Z tych powodów wspieram w budowaniu planu działań. Od zdefiniowania celów, określenia zasobów, przeglądu wartości aż po wzmacnianie wiary w siebie, zarządzenie sobą w czasie i budowanie wspierających nawyków. Przygotowałem warsztaty „Budowanie Efektywności Osobistej” łączące praktyczne narzędzia oraz wiedzę z zakresu psychologii.

prezentacja na konferencji Forbs
0 lat
doświadczenia sprzedażowego
0
uczestników szkoleń
0 lat
doświadczenia szkoleniowego
0 dni
szkoleniowych

Warsztaty, Które pomogą Ci zmienić życie

Nauczę Cię zadawać pytania, które zaangażują Twoich rozmówców w dialog, pomogą Ci dotrzeć do motywów zakupu u Twoich Klientów.

Nauczę Cię budować swoją efektywność osobistą w życiu, pracy i biznesie.

Nauczę Cię sięgać po wymarzone cele.

Odtwórz wideo

oto prosta mapa twojej
drogi do sukcesu

W mojej naturze leży pomaganie innym

Dlatego stworzyłem plan działania,
zawierający 3 proste kroki:

 • Umawiasz spotkanie

  Przeprowadzamy krótką rozmowę, aby zorientować się w jaki sposób będzie nam się najlepiej współpracowało.

 • Uczestniczysz w warsztatach

  Uczę Cię skutecznej komunikacji, budowania wartościowych relacji, uważności na innych, budowania efektywności osobistej poprzez tworzenie dobrych nawyków w działaniu oraz podejmowania liderskich wyzwań.

 • Robisz to, co jest Twoim powołaniem

  Realizujesz swoje cele i osiągasz sukcesy. Żyjesz zgodnie z własnymi wartościami, oczekiwaniami i marzeniami. Inspirujesz i pociągasz za sobą innych.

klienci o moich warsztatach:

Dzięki szkoleniom z Tomkiem, poznaliśmy, jak wygląda nowoczesna sprzedaż. Tomek do każdego spotkania podchodzi bardzo profesjonalnie. Na szkoleniu jest bardzo dużo praktycznych rzeczy oraz narzędzi do wdrożenia praktycznie od zaraz.

Sebastian Składny

Barmix sp. z o.o.

Fantastyczna energia i charyzma, zawsze uśmiechnięty i otwarty na ludzi. Przekaz i postawa na scenie są bardzo spójne. Dzięki temu szkoleniu uzyskałam wiele praktycznej wiedzy i inspiracji. Nauczyłam się lepiej wsłuchiwać w potrzeby moich Klientów jednocześnie nie oceniając ich.

dr Katarzyna Dyja

Dietetyk

Bardzo się cieszę, że wzięłam udział w szkoleniach Tomka. Niesamowita wiedza merytoryczna połączona z ćwiczeniami dała mi świetnie zrozumienie tematu. Dzięki ćwiczeniom łatwiej mogłam wprowadzić zdobytą wiedzę do swojej codzienności i podnieść efektywność.

Agata Ranik

Premium Personal Branding

Tomasz koncentruje się na tym, co jest najważniejsze dla ludzi, z którymi pracuje. Dociera do szczegółów, które w pracy z ludźmi czynią ogromną różnice. Zawsze z planem na to co powinno się wydarzyć. Elastyczny w dopasowywaniu działań do przebiegu treningu.

Wojtek Grad

Bona Fide

Szkolenia Tomasza są bardzo starannie przygotowane, wiedza jasno przekazana i poparta wieloma przykładami. Tomek jest otwarty na dyskusję, komunikatywny i kompetentny. Wyjaśnia wątpliwości na bieżąco. Otrzymałam materiały z pełnym opisem szkolenia.

Izabela Kondziołka

Dom Ubezpieczeniowy Spectrum

Podczas szkoleń otrzymałam wskazówki, które mogłam rozwijać. Tomasz uczy, jak usunąć blokujące programy, przyjrzeć się filtrom, które ograniczają nasze możliwości, zrobić przegląd przekonań i wartości. Szkolenia pozwoliły mi podjąć ryzyko i wejść na inny tor zawodowy.

Danuta Bujak

Healy Inna Droga

W trakcie pracy ze mną
zdobędziesz umiejętności:

Docierania do sedna przez zadawanie właściwych pytań

Pytania stanowią najbardziej efektywne i skuteczne narzędzie komunikacji pomiędzy ludźmi – niezależnie od kontekstu. Właściwie zadane pytania przyspieszają nasz rozwój.

Działania ze skutecznością budzącą podziw

Pracować trzeba mądrze, a nie dużo. Aby mieć czas dla siebie, dla rodziny i na swoje pasje. Nauczysz się budowania użytecznych nawyków, które są decydujące dla Twojej przyszłości oraz wyników – niezależnie od obszaru życia.

Przewodzenia
w sposób korzystny
dla wszystkich

Czy tego chcesz, czy nie – jesteś liderem. Wpływasz na inne osoby wokół siebie, czasem o tym nie wiedząc. Zacznij robić to świadomie, intencjonalnie i weź odpowiedzialność za ludzi w Twoim otoczeniu.

Moje Warsztaty i SZkolenia
Uzyskasz wyjątkowe umiejętności:

Na tych warsztatach nauczysz się:

 • świadomie rozwijać własny styl liderski responsywny do zmian w otoczeniu organizacji
 • elastycznie dopasowywać styl komunikacji i styl w świecie VUCA
 • uwzględniać zasady działania zgodnego ze strategią w oparciu o model Portera
 • motywować pracowników bez niszczenia „ducha zespołu”
 • rozumieć zasady tworzenia różnorodnych struktur organizacji, w tym macierzowe i crossowe
 • stosować zasady zapobiegające dysfunkcjom pracy zespołowej
 • budować autorytet lidera w oparciu o model Bertrama Ravena
 • wdrażać zasady zarządzania AGILE
 • rozumieć występowanie „czarnych łabędzi” i przewidywać ich pojawienie
 • wspierać pracowników metodami coachingowymi i mentoringowymi budując ich zaangażowanie.

Czas na decyzję

Teraz już wiesz, jak mogę Ci pomóc.

W ten sposób pomogłem wielu osobom wdrożyć korzystne zmiany.
Dzięki naszej wspólnej pracy zwiększyli swoje dochody.
Poprawiły się ich relacje z Klientami i bliskimi.
Możesz uzyskać te same efekty, o ile chcesz i się zaangażujesz.
Nie czekaj na zmiany, które same nie nadejdą – zainicjuj je!
Pamiętasz, kto musi się pierwszy uśmiechnąć do lustra…?
Zdecyduj, jak będzie wyglądać Twoje życie, Twój biznes za rok i za 10 lat.

Tomasz Markowski - myślę pytaniami
zapraszam na warsztaty

Co Cię powstrzymywało
przed pokazaniem, na co cię stać?

Zbyt wiele prób kończyło się porażką

Nikt nie lubi przegrywać. Paradoks polega na tym, że to właśnie niepowodzenia uczą nas najwięcej. Nie ma nic złego w tym, że coś się nie udaje – o ile wyciągasz wnioski z otrzymanych lekcji.

 

Czasem wygrywasz, a czasem się uczysz – taka perspektywa jest jednym z elementów warsztatów. To właśnie błędy i porażki są tym, co nas kształtuje. Mówiąc dokładniej – kształtuje nas sposób, w jaki sobie z nimi poradzimy.

Wszyscy mówią CO robić, nikt nie mówi JAK

Często dostajemy gotowe recepty lub rozwiązania naszych problemów, a jednak wciąż brakuje nam oczekiwanych efektów. Niby wiemy, CO zrobić. Potem podejmujemy działanie i zderzamy się ze ścianą. Bo nikt nie powiedział JAK!
Dać komuś niby-receptę i zostawić z go problemem – to dziecinnie proste. Każdy tak może.
Wspólnie przeanalizować problem, poszukać rozwiązań, wdrożyć i sprawdzić, jak działają, to zupełnie inny poziom wsparcia.

Efekty Twoich działań mogą i powinny być lepsze

Znasz narzędzia do zastosowania, ale nie wiesz która z metod będzie optymalna dla Ciebie w tej konkretnej sprawie. W konsekwencji albo nie podejmujesz działania albo działasz nieco ‘na oślep’ i nie osiągasz zamierzonych rezultatów.

 

Masz poczucie straconego czasu lub potencjału. Czujesz frustrację z powodu braku oczekiwanych rezultatów. Wiesz, że stać Cię na więcej, ale nie wiesz, jak ten efekt osiągnąć.

 

W ważnych sprawach naszego życia nie ma gotowych rozwiązań. Jeśli by były, to bylibyśmy ‘Mistrzami Świata’ w każdej dziedzinie. Każdy z nas jest inny, ma inne zasoby oraz doświadczenia. Startujemy z różnych pozycji.

co Cię powstrzymuje

zrób krok
we właściwym kierunku
odważnie sięgnij po swoje